درباره ما

سرزمین حمص در اواخر سال ۱۳۹۵ با هدف تولید و عرضه محصولات غذایی ارگانیک در تهران تاسیس گردید و بیش از یک سال پس از آن یعنی تا اواخر سال ۹۶ مشغول تحقیق و مطالعه برای انتخاب محصولات جدید و متفاوت و برنامه ریزی برای تولید آن ها بود. در این مدت با استفاده از روش های نوین تحقیقات بازار و ذائقه سنجی های متفاوت و با استفاده از تکنولوژی دانش بنیان همچون (بیگ دیتا) که در خصوص محصولات غذایی مدیترانه ای و عربی انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که زمان دسترسی جامعه ایرانی به طعم ها و مزه های متفاوت که علاوه بر خوشمزگی داری خواص دارویی و درمانی بسیاری نیز می باشد فرا رسیده است. و بر آن شدیم تا در این خصوص مقدمات تولید و عرضه این محصولات را فراهم نماییم.

به لطف پروردگار از ابتدای سال ۹۷ “حمص” را بعنوان اولین محصول و “متبل ” را پس از آن در شکل محدود وارد بازار نمودیم که خوشبختانه عرضه اولیه آن با استقبال خوب مخاطبین و علاقه مندان غذاهای گیاهی و ارگانیک قرارگرفت. این امر ما را در خصوص تولید و عرضه متنوع تری از انواع حمص با طعم ها و مزه های متفاوت در این سال مصمم ساخت. در این خصوص از نظرات و پیشنهادات مردم خوبمان استقبال خواهیم کرد تا این محصولات به بهترین شکل ممکن در دسترس عموم جامعه قرار گیرد. از خداوند بزرگ درخواست موفقیت و پیشرفت روزافزون در این مسیر را خواهانیم.


هدف ما

تولید و عرضه محصولات غذایی گیاهی و ارگانیک با خواص دارویی و درمانی

چشم انداز ما

تولید و عرضه متنوع تری از انواع حمص با طعم ها و مزه های متفاوت با استفاده از روشهای نوین تحقیقات بازار و ذائقه سنجی های متفاوت و با استفاده از تکنولوژی دانش بنیان

برخی از مشتریان ما